Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izsludināts Dona papildkoncerts Siguldas pilsdrupu estrādē

2022-05-12

Izziņots mūziķa Dona papildkoncerts Siguldas pilsdrupu estrādē – koncerti notiks divas dienas pēc kārtas – 1. jūlijā plkst. 20.30 un 2. jūlijā plkst. 20.00.

Dons ir viens no klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Mūziķis izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir vairākas muzikālās godalgas – četras reizes iegūta uzvara Latvijas Radio Muzikālās bankas nominācijā “Gada dziesma” un sešas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu nominācijā “Rado hits”. Mūziķis ir arī saņēmis divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko popmūzikas un vienu balvu par labāko rokmūzikas albumu. 2021. gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

Biļetes iespējams iegādāties tiešsaistē www.ekase.lv un tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā. Biļetes cena – 29 eiro. Pārdošanā pieejamas arī VIP biļetes, to cena – 100 eiro. ArSiguldas novada ID karti tiek piemērota 10% atlaide. Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, pirkšanas brīdī kupona koda ailītē jāieraksta kods “IDKARTE”. Siguldas novada ID karte būs jāuzrāda arī pie ieejas koncertā.

Tāpat šovasar Siguldas pilsdrupu estrādē gaidāms alternatīvā roka apvienības “Placebo”, britu mūziķa Maikla Kivanukas un britu dziesminieka Džeimsa Artura koncerts, kā arī Latvijā iemīļotu grupu “The Sound Poets”, “Bermudu divstūris” uzstāšanās, brīvdabas nakts koncertuzvedums “Kaupēn, mans mīļais” un pēc divu gadu pārtraukuma arī Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.