Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Labdarības akcijā mākslas izstādes laikā “Siguldas devonā” saziedoti 1010 eiro

2022-05-17

Aizvadītajā nedēļā noslēdzās Itālijā dzīvojošās mākslinieces Līvas Pakalnes Fanelli izstāde “Maigās ilūzijas”, kuras laikā no 8. aprīļa līdz 14. maijam norisinājās labdarības akcija “Ziedo ar mākslu”. Akcijā kopumā tika saziedoti 1010 eiro.

Kultūras centrā “Siguldas devons” izstādē kopumā tika eksponētas 18 gleznas māksliniecei Līvai raksturīgajā̄ detalizētajā̄ eļļas gleznošanas tehnikā uz lina. Viena no tām – īpaši Ukrainai veltīta glezna “Atdzimšana” (no ukraiņu valodas – Bідродження), kas tapusi dažu dienu laikā pēc Krievija iebrukuma Ukrainā. Gan izstādes atklāšanā, gan arī izstādes norises laikā ikviens varēja iegādāties pret ziedojumu gleznas kopiju, kas izdrukāta uz īpaša augstas kvalitātes papīra. Kopumā šajā periodā tika saziedoti 1010 eiro, kas tika nodoti biedrībai “Cerību spārni” un novirzīti ikdienas pamatvajadzību nodrošināšanai Siguldas novadā izmitinātajiem patvēruma meklētājiem no Ukrainas. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas higiēnas, pārtikas un ikdienai nepieciešamās preces.

Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kas ziedoja, tādējādi izrādot cieņu un vēlmi palīdzēt Ukrainas civiliedzīvotājiem. Pateicība arī kultūras centram “Siguldas devons”, “Siguldas dizains” un fotogrāfam Oskaram Briedim par dalību akcijā.