Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

4. septembrī Siguldā notiks 32. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens

2022-06-22

Lielākie velo svētki Latvijā, kā allaž, pulcējas Siguldā! 4. septembrī Siguldas Svētku laukumā norisināsies dažādu distanču un braucienu sacensības. Šogad pirmo reizi Vienības braucienā tiks iekļauti arī bērnu braucieni, kas norisināsies dienu pirms lielajiem braucieniem – 3. septembrī. Reģistrēšanās sacensībām notiek tīmekļa vietnē www.velo.lv. Lai saņemtu Siguldas novada  ID kartes atlaidi 20% apmērā, atlaižu lauciņā jāievada ID kartes kods.

Dalībnieki Vienības velobraucienā startēs piecās dažāda garuma un kategoriju distancēs:

 • sestdien, 3. septembrī, pirmo reizi starts tiks dots bērnu distancei. Lieliska un azarta pilna atmosfēra, kas ļaus jau no bērnu dienām būt daļai no Vienības brauciena. Dalība bērnu distancē līdz 29. augustam ir bez maksas, pēc tam – 5 eiro.
   
 • svētdien, 4. septembrī, norisināsies sporta šosejas brauciens 100 kilometru distancē, kas paredzēta rūdītiem, licencētiem riteņbraucējiem, kas veic regulārus treniņus un spēj braukt grupā, sasniedzot ātrumu virs 35 kilometriem stundā. Nepieciešama iepriekšējā pieredze sacensībās un regulāri treniņi.
   
 • svētdien, 4. septembrī, visi velosipēd minēji aicināti piedalīties tautas brauciena 36 kilometru distancē. Tā lieliski piemērota ģimenēm, darba kolektīviem un riteņbraukšanas iesācējiem. Distance izveidota vienā aplī, kas ir tāds pats kā tautas un sporta braucienu distancēs. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze sacensībās.
   
 • svētdien, 4. septembrī, kalnu divriteņu brauciens notiks 48 kilometru maršrutā, kas ir vērienīgākais no visiem braucieniem. Piemērots kā ikdienas braucējiem, tā amatieriem, kuri vēlas sacensties ar draugiem, kolēģiem vai citiem domubiedriem. Nav nepieciešama sacensību pieredze, bet vēlami vairāki izbraucieni pirms šīs distances pieveikšanas.
   
 • svētdien, 4. septembrī, “tūristi” aicināti uz retro velo 25 kilometru distanci, kas ir krāšņākais un nesteidzīgākais no braucieniem. Skaisti tērpi, eleganti velosipēdi komplektā ar gardām uzkodām un senatnīgu gaisotni. Tas raksturo retro velo distanci. Šajā braucienā netiek noteikti ātrākie, bet gan krāšņākie braukt gribētāji.

Dalības maksa braucienos – no 10 līdz 40 eiro. Siguldas novada  ID kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt 20% atlaidi dalības maksai, reģistrējot ID kartes kodu reģistrēšanās laikā tīmekļa vietnē www.velo.lv.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.