Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Inčukalnietis pārstāv Latviju prestižajā šautriņmešanas turnīrā

2022-06-22

Jūnija vidū Frankfurtē norisinājās prestižais šautriņmešanas turnīra (Darts) Pasaules kauss komandu ieskaitē, kurā Latviju pārstāvēja inčukalnietis Nauris Gleglu. 32 komandu konkurencē, Latvijas komanda, tostarp inčukalnietis, ieguva augsto 9. vietu.

Inčukalnietis Nauris Gleglu Latvijas izlases komandā tika iekļauts, pateicoties iegūtajiem punktiem “PDC Baltic & Nordic” sacensībās pēdējās sezonas garumā.

Frankfurtē pirmā spēle tika aizvadīta ar Ungārijas komandu, kurā ar rezultātu 5:1 pārliecinoši uzvarēja Latvija. Otrajā spēlē par uzvaru bija jācīnās ar turnīra 1. kārtas numuru, spēcīgo komandu no Lielbritānijas, kurā vienspēlē Latvija panāca neizšķirtu rezultātu 1:1. Savukārt pāru spēlē veiksmīgāki izrādījās Lielbritānijas līderi, uzvarot spēli ar 4:2 un kopsummā Latvijai iegūstot 9. vietu.

Turnīrs notiek jau 12 gadus un tajā piedalās 2 spēlētāji no katras dalībvalsts. Turnīrā piedalījās 32 komandas no visas pasaules, tai skaitā arī Latvija.

Latvijas Darts organizācija ir apstiprinājusi, ka Nauris Gleglu ir iekļauts Latvija izlasē startam WDF (Pasaules Darts federācija) rīkotajā Eiropas kausā, kas norisināsies šā gada septembra beigās Spānijā. Katru dalībvalsti pārstāvēs vīriešu un sieviešu komanda 4 cilvēku sastāvā.