Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Siguldas novada attīstības veicināšanai uzsāk domnīcu ciklu “S!nerģija”

2023-01-24

Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa aicina dažādu jomu pārstāvjus un uzņēmējus uz ikmēneša diskusijām par aktuāliem jautājumiem, tostarp problēmsituācijām, kopīgi rodot risinājumus novada attīstībai. Pašvaldības domes priekšsēdētāja sadarbībā ar piesaistītiem konkrētas jomas speciālistiem turpmāk organizēs īpašu domnīcu ciklu “S!nerģija”.

“Sarunu cikla “S!nerģija” mērķis ir sadarbības efektivizēšana, lai veiksmīgi un ciešā mijiedarbībā ar iedzīvotājiem turpinātu Siguldas novada attīstību. Kopīgi apvienojoties, mēs varam radīt jaunu enerģiju virzībai uz priekšu,” skaidro Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa.

Pirmā domnīcas “S!nerģija” tikšanās būs veltīta “Siguldas pilsētas un ciemu sejai” jeb reklāmai pilsētvidē un ciemu teritorijās. Tā notiks 7. februārī plkst. 17.30 kultūras centrā “Siguldas devons”. Klātesošie varēs uzklausīt speciālista stāstījumu, kas sniegs ieskatu par pieredzi un tendencēm citviet, tiks aplūkoti arī veiksmīgāki un ne tik pozitīvi reklāmu piemēri Siguldas novadā. Tikšanās noslēgumā risināsies diskusija par reklāmu un tās izvietošanu Siguldas pilsētā un ciemos.

“S!nerģija” sniegs iespēju satikties ar pašvaldības vadītājiem un speciālistiem, kā arī citiem piesaistītiem ekspertiem, klātienē ļaujot uzdot savus jautājumus, diskutēt un saņemt atbildes par dažādām jomām, kopīgi risinot problēmjautājumus vai radot jaunas attīstības idejas. Tikšanās plānotas vidēji reizi mēnesī dažādās novada lokācijās – gan pagasta teritorijās, gan pilsētvidē, gan vietās, kurās nepieciešami uzlabojumi un kuras paredzēts attīstīt.

Pašvaldība par katru tikšanos informēs iedzīvotājus, izmantojot tās tīmekļa vietni, kā arī sociālo tīklu vietnes un drukātos materiālus.

Vienlaikus vēršam uzmanību, ka līdz ar šo tikšanās reižu norisi, pašvaldība nepārtrauks ikgadējās iedzīvotāju tikšanās, kas tradicionāli norisinās rudenī, sniedz ieskatu par gada laikā paveikto un ļauj uzklausīt katras teritorijas iedzīvotāju jautājumus un ierosinājumus.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.