Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Sestdien gardēžu festivālā būs iespēja izgatavot sveces Ukrainas aizstāvjiem

2023-01-24

Ikviens gardēžu festivāla “Ziemas garšu svinēšana” dalībnieks ir aicināts apmeklēt pasākumu, kas norisināsies jau šajā sestdienā, 28. janvārī, līdzi ņemot pēc svētkiem pāri palikušās sveces un parafīnu, lai kopā ar Siguldas novada jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” dalībniekiem izgatavotu ierakumu sveces, kas tiks nogādātas uz Ukrainu.

Ierakumu sveces ir būtisks enerģijas, siltuma un gaismas avots Ukrainas iedzīvotājiem un aizstāvjiem, lai bombardētās elektrības un apkures infrastruktūras dēļ varētu izturēt garo un auksto ziemu kara apstākļos.

Pēc pasākuma izgatavotās sveces ar biedrības “Tavi draugi” starpniecību tiks nogādātas frontes līnijās Ukrainā.

Jau ziņots, ka “Ziemas garšu svinēšana” ir gardēžu festivāls, kas Livonijas ordeņa Siguldas pils teritorijā notiks jau piekto reizi. Šajā sestdienās festivāls aicina apmeklētājus ļauties gastronomiskam piedzīvojumam, izbaudot Rīgas–Gaujas reģiona labāko restorānu uz dzīvas uguns gatavotās maltītes. Klātesošos priecēs ne vien gardi mielasti, bet arī grupa “Auļi” un Katrīnas Dimantas un draugu muzikālā apvienība. Šogad festivāla īpašais produkts būs ķimene – par godu Siguldas novada vēsturiski unikālā produkta “Allažu ķimelis” 200. gadskārtai.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.