Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sacensībās noskaidrotas labākās komandas, kas pārstāvēs novadu reģionā

2023-03-22

21. martā Siguldas Sporta skolā notika basketbola sacensības trijās dažādās vecuma grupās – 2003.–2006., 2007.–2009. un 2011.–2013. gadā dzimušajiem. Mačos novada skolu komandas savstarpēji cīnījās par vietu reģiona sacensībās.

2003.–2006. gadā dzimušajiem 1. vietā ierindojās Siguldas pilsētas vidusskola, 2. vietā –Siguldas Valsts ģimnāzija (piedalījās divas komandas). Uzvarētāju komanda, kas ir Siguldas pilsētas vidusskola, brauks uz Vidzemes “Gauja” reģiona sacensībām 24. martā, tām norisinoties Valkā.

2007.–2009. gadā dzimušo grupā 1. vietu izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskola, 2. vietu –Siguldas Valsts ģimnāzija (piedalījās divas komandas). Vēl nav zināms par Vidzemes “Gauja” reģiona sacensībām, un to norisi.

2011.–2013. gadā dzimušo grupā piedalījās trīs komandas, izspēlēja spēles katrs ar katru. 1. vietu guva Laurenču sākumskola, 2. vietu – Siguldas pilsētas vidusskola, bet 3. vietā ierindojās Siguldas 1. pamatskolas komanda. Šīs grupas uzvarēji 24. martā dosies uz Rīgu, kur piedalīsies fināla sacensībās. Ņemot vērā, ka šoreiz sacensību ietvaros nenotika starpskolu izspēles meiteņu grupā, šī grupa 24. martā brauks uz Rīgu, kur notiks fināla sacensības.

Vēl 24. martā norisināsies finālsacensības Latvijas Skolu kauss volejbolā (pamatskolas grupā). Tajās piedalīsies Krimuldas vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēkņi, dodoties uz Koknesi.

Vēlam Siguldas novada skolu komandām veiksmīgus startus sacensībās!