Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Uzsākti ielu bedrīšu remonta darbi, smilšu un pērno lapu savākšana

2023-03-23

Pārmitrināta ceļa seguma un temperatūras svārstību rezultātā daudzviet Siguldas novada ceļu segumos veidojas bedres. Pēc ziemas ceļa uzturētāji ir uzsākuši darbus pie ceļu apsekošanas un satiksmes drošību apdraudošo bedrīšu aizpildīšanas. Darbi norit atbilstoši autoceļu uzturēšanas klasēm, prioritāti darbus uzsākot Siguldas pilsētas galvenajās ielās un ielās, pa kurām kursē sabiedriskais transports, turpinot darbus uz mazākas intensitātes ceļiem un ielām pagastos.

Ziemas sezonā uz brauktuvēm un ietvēm ir sakrājušās nogulsnes un smiltis, tāpēc līdz ar siltāka laika iestāšanos Siguldas novadā ir uzsākta arī ielu un ceļu attīrīšana no smiltīm. Tāpat daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji ir aicināti neaizmirst par pagalmos, uz iebraucamajiem ceļiem, privāto teritoriju celiņiem, kāpnēm, ziemā izkaisīto smilšu savākšanu.

Novadā aktīvi notiek arī pērno lapu savākšanas darbi. Ņemot vērā mitruma līmeni zemē, lapas uz doto brīdi primāri tiek grābtas ar grābekli, pamazām, zemei kļūstot sausākai, tiks uzsākta lapu intensīvāka vākšana skvēros un parkos ar atbilstošu tehniku.

Ceļa remontu laikā un notiekot teritorijas uzkopšanas darbiem, aicinām būt uzmanīgiem un ievērot izvietotās pagaidu ceļa zīmes!