Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

“Sigulda Racing Team” startē “Firestarter” Hard Enduro Sauriešos

2023-05-23

21. maijā Sauriešu motoparkā norisinājās “FireStarter” Har enduro pasākums, kurās startēja vairāku motokluba "Sigulda Racing Team" biedri.

Labāko rezultātu sasniedza Edgars Vilcāns – 6. vietu, startējot “SPORT” klasē. Atzīstami rezultāti “Hobby” klasē: Andrejam Garderam gūta 25. vieta, Ingusam Supem – 31. vieta, Artūram Freibergam – 37. vieta un Armandam Naumovam – 39. vieta.

Sacensību rezultāti.

 

Foto: Anna Dzērve