Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Rollerslēpošanas seriāls “Rollertour 2023” iesāk savu sezonu Siguldā

2023-05-24

Jau otro gadu pēc kārtas rollerslēpošanas seriāls “Rollertour 2023” iesāk savu sezonu Siguldā, Fischer Slēpošanas centrā. Seriāla 1. posms plānots 31. maijā plkst. 19.00.

Dalībniekiem būs jāveic intervāla starta distance ar šķēršļu joslas elementiem jeb ski-krosa elementiem. Dalībniekiem būs jāveic divi braucieni. Seriāla rezultātu kopvērtējumā tiks vērtēts labākais no diviem braucieniem.

Informācija par seriāla norises kartību un dalībnieku reģistrācija ir veicama http://www.rollertour.lv/ . Dalībnieku reģistrācija notiek līdz 31. maija plkst. 12.00.

Seko informācijai par seriāla norisi: https://www.facebook.com/Latloppet/ un www.rollertour.lv .

Seriāla norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:

Martins Niklass