Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas novada Pašvaldības policija veiks patruļas ar velosipēdiem

2023-05-25

Siguldas novada Pašvaldības policija, tuvojoties vasaras sezonai, ir atsākusi veikt velopatruļas. Gada siltajos mēnešos, kad liela daļa Siguldas novada iedzīvotāju un tūristu bauda dabas krāšņumu parkos, skvēros un pastaigu takās, kur vides pieejamība ar autotransportu ir ierobežota, velopatruļas var apsekot lielāku teritoriju, ieskaitot zonas, kur ar autotransportu iebraukt nevar.

Tāpēc šogad, tāpat kā pērn, Pašvaldības policija paplašinās apsekojamo teritoriju, ietverot patruļas maršrutā grūtāk pieejamas vietas gan ar velosipēdiem, gan kvadriciklu. Patruļās dosies Pašvaldības policijas inspektori, kas patrulēs visā Siguldas pilsētā; izlases kārtībā patruļas tiks organizētas arī pārējās Siguldas novada teritorijas apdzīvotajās vietās. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta sabiedriskajai kārtībai un drošībai, bērnu laukumu atbilstošai lietošanai un noteikumu ievērošanai.

Pašvaldības policija atgādina par Ceļu satiksmes likuma un noteikumu normām, pārvietojoties ar velosipēdu: bērni līdz 10 gadu vecumam drīkst piedalīties ceļu satiksmē tikai vecāku vai pilnvarota pārstāvja pavadībā; bērniem līdz 12 gadu vecumam ir jālieto aizsprādzēta aizsargķivere; braucot diennakts tumšajā laikā, velosipēdam jābūt aprīkotam ar baltu atstarotāju priekšpusē un ar sarkanu atstarotāju aizmugurē, kā arī gan velosipēdam, gan elektroskrejritenim priekšpusē jādeg baltas gaismas lukturim, bet aizmugurē – sarkanas gaismas lukturim; vadītājam vēlams būt gaismu atstarojošā vestē vai ar iestrādātiem atstarojošiem elementiem apģērbā.

Atgādinām, ka iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288. Uz šo tālruņa numuru var sūtīt arī informāciju un ziņas lietotnē “WhatsApp”. Ar Siguldas novada Pašvaldības policiju var sazināties arī Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”, rakstot uz oficiālo e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz sekretariāta tālruņa numuru 67972008 darba laikā, kā arī rakstot oficiālu iesniegumu.