Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Vecāki aicināti piedalīties nodarbībā par pusaudžu iespējamām atkarībām

2023-05-26

Tuvojas vasaras brīvlaiks ar piedzīvojumiem, kas pusaudžiem var radīt kārdinājumu izmēģināt kaut ko jaunu un saskarties ar atkarībām, vai arī visu vasaru pavadīt viedierīcēs. Siguldas Valsts ģimnāzija aicina vecākus izmantot iespēju un apmeklēt Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas psiholoģes Elīnas Brilas nodarbību vecākiem “Pasargāt pusaudzi no atkarību izraisošām vielām un procesiem. Vai un kā tas iespējams?”.

Lekcija notiks 29. maijā plkst. 18.15 Siguldas Valsts ģimnāzijas Lielajā zālē.

 

Šī ir iespēja vecākiem:

  • izprast atkarības veidošanās cēloņus;
  • noskaidrot, ko vecāks var darīt pirms atkarība ir izveidojusies;
  • kā runāt ar bērniem ģimenē par atkarībām;
  • kā atpazīt atkarību bērnam;
  • ko vecāks var darīt situācijās, ja saskaras ar šo problēmu.

Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, kas norit tiešsaistē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.