Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas novada jaunieši tiek aicināti uz festivālu “Iestartē vasaru”

2023-05-26

1. jūnijā, Starptautiskajā Bērnu tiesību aizsardzības dienā, Bērnu un pusaudžu resursu centra Siguldas filiāle kopā ar jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis” ielūdz visus Siguldas novadā dzīvojošos un ieinteresētos jauniešus apmeklēt jauniešu festivālu “Iestartē vasaru”. Festivāls norisināsies Siguldā, Zaļās villas kvartālā (Krišjāņa Valdemāra ielā 3A), jau no plkst. 15.00.

Festivāla ietvaros tiks aktualizētas tēmas gan par pusaudžu un jauniešu rūpēm par savu drošību vasaras laikā, gan arī par to, kā parūpēties par savu mentālo labsajūtu. Jauniešiem būs iespēja izmēģināt vizuāli plastisko mākslu, piedalīties grupu diskusijās, iegrimt aizraujošās sarunās ar Bērnu un pusaudžu resursu centra speciālistiem un smelties pieredzi par aizvadītajiem jaunības gadiem kopā ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Būs iespēja piedalīties izaicinājumā “Pārspēj ugunsdzēsēju”, atraktīvi iejusties uz mirkli policista lomā, zīmēt hennas, spēlēt volejbolu, izpausties uz grafiti sienas, pūst milzu burbuļus un, protams, pavadīt lielisku laiku kopā ar draugiem DJ mūzikas ritmu pavadībā un cept pankūkas, kurām visas izejvielas un piedevas būs sagādājis veikalu tīkls “Elvi”.

Ņemot vērā, ka vasara ir tas laiks, kad jaunieši daudz laika pavada brīvā dabā bez pieaugušo uzraudzības, festivāla mērķis ir ne tikai dot iespēju pusaudžiem un jauniešiem iestartēt vasaru jautrā veidā, bet arī sniegt vērtīgu un izglītojošu pamatu ikviena jaunieša drošībai.

 

Informāciju sagatavoja:
jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” projektu vadītāja
Lelde Lapsa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.