Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu

2023-05-26

Atbilstoši Pašvaldību likumam, kas paredz iespēju sabiedrībai iesaistīties pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. Līdz ar to saistošo noteikumu un to paskaidrojuma rakstu projekti publicējami pašvaldības oficiālajā tīmekļa vietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Patlaban sabiedrība aicināta izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2021. gada 14. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 22 “Par maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksni un sociālās palīdzības pabalstiem Siguldas novadā”

Par šo saistošo noteikumu projektu viedokli un priekšlikumus var iesniegt līdz 12. jūnijam. To var izdarīt: 

 

Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (doc)

Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (pdf)