Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Veselības dienā Siguldā viesosies neiroloģe Sandra Vestermane

2023-09-15

Jau 30. septembrī Siguldas novadā norisināsies rudens Veselības diena. Tās laikā novadā viesosies dažādi lektori un jomu profesionāļi, piemēram, neiroloģe un kognitīvo neirozinātņu maģistre Sandra Vestermane, kura vadīs lekciju “Kā mainīties pašiem un mainīt citu cilvēku uzvedību? Smadzeņu pašregulācijas un pārmaiņu neirobioloģija”. Šī lekcija notiks Siguldas Sporta centrā plkst. 14.00–16.00.

Lekcijas pirmā daļa būs veltīta informēšanai par to, kā uzbūvētas un kā strādā smadzenes. Varēs uzzināt par faktoriem, kuri rada mūsu smadzeņu pašregulācijas traucējumus. Lektore stāstīs arī par vienkāršām metodēm, kuras uzlabo smadzeņu pašregulāciju.

Otrā daļā Sandra Vestermane informēs par iespējām mainīties pašiem un mainīt citu cilvēku uzvedību, izmantojot iekšējās motivāciju un atalgojuma sistēmas, ņemot vērā smadzeņu plastiskumu un individuālās smadzeņu mainīšanas iespējas un robežas.

Kopā būs iespēja izrunāt par efektīvām un neefektīvām atalgojuma metodēm un pašatalgojumu. Visi šie faktori svarīgi tad, ja vēlamies savā dzīvē kaut ko mainīt.

Plašāka Veselības dienas programma skatāma šeit.

Daļa aktivitāšu tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.