Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Lauksaimniekiem pieejamas jaunas investīciju atbalsta programmas

2023-09-18

Šogad lauksaimnieki un lauku zemju apsaimniekotāji ir saskārušies ar jauniem nosacījumiem un iespējām platību maksājumu atbalstu pietiekšanā, apsaimniekošanā.

Vienlaikus ir atvērtas jaunas investīciju atbalsta iespējas primārā lauksaimniecībā – kā saimnieciskās darbības uzsācējiem, tā esošiem uzņēmējiem, saimniecībām (juridiskām personām). Šā gada rudens sezonā ir pieejamas divas atbalsta programmas:

► atbalsts gados jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai vecuma grupā līdz 40 gadiem (ieskaitot);
► atbalsts ieguldījumiem mazajās lauku saimniecībās. Te atvērtas plašas iespējas jau investīciju atbalstu apguvušiem (līdz 15 000 eiro), un investīciju atbalsta piesakoties sākotnēji.

Lai informētu par investīciju atbalsta piesaistes iespējām un dalītos aktuālajā informācijā platību maksājumu pieteikumu būtiskākajās kļūdās, par pieteikumu sagatavošanu jau 2024. gadam, būs iespēja apmeklēt praktisku tikšanos kopā ar Lauku atbalsta dienestu un LLKC konsultantiem. Tā notiks 29. septembrī plkst. 12.00 Siguldas pagasta Kultūras namā (Zinātnes iela 7B, Siguldā).

Ieteicama iepriekšēja pieteikšanās, lai nodrošinātu dalībniekiem ērtu tikšanās norisi. Interesējošos jautājumus var iesūtīt pirms tikšanās līdz 27. septembrī, rakstot uz e-pasta adresi sigulda@llkc.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā iespējams zvanīt uz tālruņa numuru 26307940.

Pasākumu organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Pierīgas konsultāciju birojs sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.