Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Apstiprināts SIA “Entalpija-2” siltumenerģijas apgādes tarifs Krimuldas un Lēdurgas pagastā

2023-09-26

Siltumenerģijas tarifs Krimuldas un Lēdurgas pagastos tiek noteikts 118,25 eiro/MWh, kas ir par 66,09 eiro/MWh jeb 35,85 % mazāks kā spēkā esošais tarifs. Jaunais tarifs stājies spēkā ar 2023. gada 22. septembri.

Laika posmā no iepriekšējā siltumenerģijas apgādes tarifa apstiprināšanas SIA “Entalpija-2” (turpmāk Sabiedrība) ir būtiski samazinājusi mainīgās izmaksas pret iepriekšējo periodu, 2023. gadā būtiski samazinoties energoresursu cenām, kā arī Sabiedrībai noslēdzot izdevīgākus elektroenerģijas un dabas gāzes iegādes līgumus, to izmaksas ir kritušās par attiecīgi 55 % un 65 %.

Izvērtējot tarifu aprēķina projektu un to veidojošo izmaksu pamatojumu, tarifs ir pamatots un aprēķināts tādā apmērā, lai segtu Sabiedrības siltumenerģijas apgādes pakalpojumu izmaksas.