Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Notiks slēpošanas sacensības “Vilciņa kauss” un Pilsētas trases balvu izcīņa

2024-02-08

Šajā nedēļas nogalē, 10. un 11. februārī, Siguldas Pilsētas trasē norsināsies divas kalnu slēpošanas sacensības – 10. februārī “Vilciņa kauss” un 11. februārī “Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa”. Sacensību laikā daļa trases nebūs pieejama individuālajiem slēpotājiem. Trase pilnā platumā tiks atvērta pēc sacensībām. Vidējā trase un iesācēju kalns būs pieejams visas dienas garumā.

Slēpošanas sacensību “Vilciņa kauss” 4. posms norisināsies sestdien, 10. februārī. Sacensības paredzētas mazākajiem slēpotājiem – 2014. gadā dzimušiem un jaunākiem. Sacensību mērķis ir veidot svētkus mazajiem kalnu slēpošanas entuziastiem un noskaidrot, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais. Reģistrācija un numuru saņemšana: plkst. 9.00–9.30, trases apskate: plkst. 9.30–10.00. Starts 1. trasei: plkst. 10.10; starts 2. trasei: 20 minūtes pēc 1. brauciena beigām.

Sacensības organizē sporta klubs “Pantera ” sadarbībā ar “VAUHTI SPEED OY”, Siguldas Pilsētas trasi un biedrību “A2”.

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 8. februāra plkst. 20.00, rakstot uz e-pasta adresi sportaklubspantera@gmail.com. Sporta klubu pieteikumu veic sava kluba treneris.

Sacensības “Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa” notiks svētdien, 11. februārī, kurā aicināti piedalīties 2008. gadā dzimuši un jaunāki bērni un jaunieši. Reģistrācija un numuru saņemšana: plkst. 9.00–9.30, trases apskate: plkst. 9.30–10.00. Starts 1. trasei: plkst. 10.10. 2. trases apskate: 20 minūtes pēc 1. trases noslēdzošā dalībnieka un ilgst 30 minūtes; 2. trases starts: 10 minūtes pēc trases apskates.

Sacensības organizē sporta klubs “Pantera” sadarbībā ar Siguldas Pilsētas trasi.

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 8. februāra plkst. 20.00, rakstot uz e-pasta adresi sportaklubspantera@gmail.com, aizpildot norādīto excel tabulu. Sporta klubu pieteikumu veic sava kluba treneris.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.