Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” pulcēsies jaunākie kamaniņu braucēji

2024-02-08

Jau piektdien, 9. februārī, no plkst. 15.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies noslēdzošais Latvijas zīmolu kauss – “NUTEGO” kauss kamaniņu sportā.

Sacensībās startēs jaunieši vecuma grupās no Jauniešiem A līdz Jauniešiem D. Kopumā sacensībām pieteikušies 68 jaunie kamaniņu braucēji: septiņi “Jaunieši A” zēni, piecas “Jaunietes A” meitenes, astoņi “Jaunieši B” zēni, piecas “Jaunieši B” meitenes, piecas “Jaunieši C” meitenes, 13 “Jaunieši C” zēni, 17 “Jaunieši D” zēni, kā arī astoņas “Jaunieši D” meitenes.

 

Aicinām brīvdienās apmeklēt bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, lai atbalstītu jaunos talantus!

 

Foto: Mareks Gaļinovskis/ FotoMan.lv

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.