Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Tehnoloģiju izglītības centrā novada skolēni bez maksas apgūst 3D modelēšanu

2024-02-09

Lai veicinātu jaunās paaudzes digitālo prasmju attīstību, Siguldas novada Tehnoloģiju izglītības centrā novada skolu audzēkņiem bez maksas ir iespēja apgūt 3D modelēšanu – izstrādāt savus prototipus, izmantojot pieejamās iekārtas, kā arī saņemt atbalstu izstrādes procesā. Pedagogi savu mācību klasi uz nodarbību var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi peteris.kalva@sigulda.lv

Patlaban Tehnoloģiju izglītības centra Dizaina un tehnoloģiju klase ir atvērta novada pedagogiem katru piektdienu, kad pieteikt mācībām gan savu klasi, gan doties uz mācībām pašiem. Arī jaunieši, kas īsteno skolēnu mācību uzņēmumus, ir aicināti savus prototipus izstrādāt šajās telpās, kas šobrīd atrodas Siguldas Valsts ģimnāzijā, Ata Kronvalda ielā 7. Nākotnē Dizaina un tehnoloģiju telpa būs pieejama arī novada uzņēmējiem un pašvaldības darbiniekiem.

Siguldas novads turpina aktīvi strādāt pie digitalizācijas un informāciju tehnoloģiju prasmju attīstīšanas dažādām iedzīvotāju grupām. Sadarbībā ar Siguldas Tehnoloģiju izglītības centru pagājušā gada rudenī novada uzņēmējiem uzsākti bezmaksas kursi digitālo prasmju pilnveidei. Savukārt pašvaldības sociālo aprūpes centru klienti pērn saņēma datoru un printeru komplektus, kas dod iespēju to klientiem sazināties ar tuviniekiem, pavadīt brīvo laiku, apgūstot jaunas prasmes un iegūstot informāciju.