Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas novada Pašvaldības policijai – 20!

2024-02-09

2024. gada 11. februārī Siguldas novada Pašvaldības policija svin 20 gadu jubileju. Paldies par pašaizliedzīgo darbu Siguldas novada iedzīvotāju labā. Pateicamies par kārtības uzturēšanu Siguldas novadā ik dienu un nakti, par novadnieku, īpaši jaunākās paaudzes, izglītošanu. 

Ir nenovērtējama pateicības sajūta, ka turpināt būt “drošais plecs”, pie kura varam vērsties sarežģītās dzīves situācijās. Paldies par mieru 20 gadu garumā. Saglabājat šo visaugstāko pienākuma apziņu arī turpmāk. Daudz laimes komandai, kas pašos pirmsākumos bija četru darbinieku sastāvā ar vienu operatīvo transporta līdzekli un šobrīd izaugusi līdz turpat 30 profesionāļu komandai ar daudzveidīgu tehnisko nodrošinājumu.