Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldā sāksies lekciju cikls par finanšu tēmām

2024-02-12

Mūsdienu ekonomika mēdz sagādāt arvien jaunus pārsteigumus, tādēļ ikvienam no mums ir svarīgi pārskatīt un sakārtot savas finanses un labāk izprast ar tām saistītos jautājumus. Lai vairotu izpratni, Siguldas novada bibliotēkā sadarbībā ar “Swedbank” speciālistiem norisināsies noderīgs lekciju cikls, kuru laikā pārrunās sabiedrībai aktuālās finanšu tēmas.

21. februārī plkst. 12.00 ar ekspertiem lekcijas laikā būs iespējams stiprināt izpratni un pārliecību par to, kādiem jautājumiem jāpievērš uzmanība finanšu digitālajā vidē, kā rūpēties par savu finanšu drošību virtuālajā vidē un kā neiekrist finanšu krāpnieku lamatās.

Nākamā izglītojošā lekcija norisināsies 28. februārī plkst. 12.00, un tajā būs iespējams uzzināt par uzkrājumu veidiem un Latvijas pensiju sistēmu. Savukārt trešā lekcija notiks 10. aprīlī. Lekcijā stāstīs par atbildīgu aizņemšanos un vērtību apdrošināšanu.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.