Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Allažu pamatskolā viesosies ceļojošā izstāde par lauksaimniecību

2024-03-28

Pavasarī informatīvās kampaņas “Ejam dillēs!” ietvaros uz Latvijas skolām, tostarp Allažu pamatskolu, dosies interaktīva ceļojošā izstāde, lai izglītotu bērnus par Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politiku un tās ieguvumiem.

Īpaši aprīkots kemperis viesosies dažādās skolās visā Latvijā, lai 5. līdz 9. klašu skolēniem stāstītu par ieguvumiem un iespējām, ko šī politika nozīmē viņiem gan kā patērētājiem, gan arī kā potenciāli topošajiem lauksaimniekiem. Ar dažādām interaktīvām spēlēm, aktivitātēm un informatīvajiem materiāliem tiks veicināta bērnu un jauniešu izpratne par ilgtspējīgas un konkurētspējīgas lauksaimniecības nozares attīstību.

Aprīlī informatīvais kemperis ceļos ne tikai uz Allažu pamatskolu, bet apmeklēs skolas dažādos Latvijas reģionos. Pavasara izbraucienus uz skolām plānots organizēt līdz maija beigām. Intereses gadījumā pieteikt skolu ceļojošajai izstādei var rakstot uz e-pasta adresi patricija.krapse@olsen.lv.

Kampaņas “Ejam dillēs!” mērķis ir veicināt sabiedrības zināšanas un informētību par ES Kopējās lauksaimniecības politiku, skaidrojot lauku reģionu attīstības nozīmi, lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu pārtiku. Informatīvā kampaņa “Ejam dillēs!” tiek realizēta ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.