Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Novada jauniešus aicina pieteikties jauniešu iniciatīvu projektu konkursam

2024-03-28

Lai atbalstītu Siguldas novada jauniešu iekļaušanos pašvaldības, kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, Siguldas novada Jaunrades centra jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis” kopā ar Siguldas novada pašvaldību izsludina pieteikšanos 2024. gada jauniešu iniciatīvu projektu konkursam.

Konkursam pieteikumu var iesniegt jaunietis vai jauniešu grupa vecumā no 11 līdz 25 gadiem, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Siguldas novadā vai kuri apgūst izglītību kādā no Siguldas novada vispārējās izglītības iestādēm. Vienam projektam pieejamais finansiālais atbalsts ir līdz 300 eiro apmērā. Kopējais Jauniešu iniciatīvu projektu konkursam pieejamais finansējums 2024. gadā ir 2100 eiro.

Projekta konkursā tiks atbalstītas tādas iniciatīvas kā neformālās mācīšanās pasākumi un aktivitātes, jauniešu iesaiste brīvprātīgajā darbā, aktivitātes brīvā dabā, fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā, digitālais darbs ar jaunatni, starpkultūru sadraudzības veicināšana un radoša pašizpausme. Netiks atbalstītas iniciatīvas, kuras paredzētas politisku, militāru, reliģisku aktivitāšu organizēšanai un līdzdalībai tajās, bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai, konkursu un sacensību, kas prasa mērķtiecīgu iepriekšējo sagatavošanos attiecīgajā jomā, organizēšanai un līdzdalībai tajos, kā arī aktivitātēm, kas apdraud dalībnieku drošību, veselību un dzīvību.

Lai piedalītos projektu konkursā, jaunieši aicināti no 2. līdz 28. aprīlim iesniegt aizpildītu projekta pieteikuma veidlapu un projekta tāmi, rakstot uz e-pasta adresi lelde.lapsa@sigulda.lv vai klātienē Siguldas novada Jaunrades centrā, Raiņa ielā 3, Siguldā, vai sūtot pa pastu Siguldas novada Jaunrades centram uz adresi: Raiņa iela 3, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150. Projektu iesniegumi tiks atbalstīti atlases kārtībā.

Apstiprinātie iniciatīvu projekti var tikt realizēti līdz šā gada 31. decembrim.

Jauniešu iniciatīvu projektu konkursa nolikumu var apskatīt šeit. Pielikumi: dalībnieku saraksts, pieteikums, tāme, atskaite, finanšu atskaite, vērtēšanas kritēriji.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada JIC “Mērķis” projektu vadītāja
Lelde Lapsa