Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Līdz aprīļa beigām jaunieši var pieteikties vasaras darbam pašvaldības nodarbinātības programmā

2024-04-02

Līdz 30. aprīlim skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem var pieteikties darbam Siguldas novada pašvaldības nodarbinātības programmā, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Ar pašvaldības apkopotajām darbavietām var iepazīties šeit.

Šogad Sigulda novada pašvaldība nodrošinās 120 darbavietas jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem. Darbavietas tiks nodrošinātas pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās, kā arī komersantu, biedrību vai nodibinājumu darbavietās, kuri būs noslēguši ar pašvaldību vienošanos par nodarbinātības organizēšanu.

Savukārt komersantus, biedrības vai nodibinājums un skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem aicinām iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – NVA) skolēnu nodarbinātības programmā. NVA programmā skolēns var strādāt vienu mēnesi. Atalgojums ir valstī noteiktās minimālās darba samaksas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesī. Pašvaldība komersantiem, biedrībām vai nodibinājumiem, kuri ar pašvaldību būs noslēguši līgumu, apmaksās 50 % no NVA nodarbinātības programmā iesaistīto Siguldas novada skolēnu darba algas.

Galvenie nosacījumi kārtībai, kādā Siguldas novadā tiek organizēta skolēnu nodarbinātība vasaras brīvlaikā skolēniem vecumā no 13 līdz 14 gadiem, pieejami pašvaldības tīmekļa vietnes sadaļā “Izglītība” – “Dokumenti”.

Pašvaldības izveidotā darba grupa līdz kārtējā gada 20. maijam izvērtē skolēnu vecumā no 13 līdz 14 gadiem pieteikumu anketas. Ja darbavietu skaits ir mazāks par skolēnu skaitu, kuri pieteikušies darbam, primāri darbavietas tiek nodrošinātas skolēniem no tām ģimenēm, kuras ir tiesīgas saņemt pašvaldības sociālo palīdzību.

Kritēriji darba atteikumam:

  • skolēns ir jaunāks par 13 gadiem vai vecāks par 15 gadiem;
  • skolēns nemācās nevienā vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē;
  • skolēns nav deklarēts Siguldas novada administratīvajā teritorijā;
  • ja darbavietu skaits ir mazāks par skolēnu skaitu, kuri pieteikušies darbam.

Skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem aicinām pieteikties darbam NVA organizētajā skolēnu nodarbinātības programmā. Skolēnu pieteikšanos dalībai NVA vasaras nodarbinātības programmā plānots uzsākt maija pirmajā nedēļā, pieteikties dalībai pasākumā skolēni varēs elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu NVA tīmekļa vietnē www.nva.gov.lv. Līdztekus arī darba devējiem, kuri plāno nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, var pieteikt darba vietas, iesaistoties NVA organizētajā skolēnu nodarbinātības programmā, aizpildot pieteikumu tīmekļa vietnē www.nva.gov.lv.

Pašvaldība, sadarbojoties ar novada uzņēmējiem, kopš 2010. gada īsteno skolēnu nodarbinātības programmu, sniedzot iespēju novadā deklarētiem jauniešiem apgūt pirmās darba prasmes un lietderīgi izmantot vasaras brīvlaiku.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.