Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Aicina uz “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” noslēguma pasākumu

2024-04-02

Sestdien, 13. aprīlī, plkst. 12.00 Siguldas novada bibliotēkā norisināsies lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” noslēguma pasākums, kur īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem. Pasākumā ar interesantiem stāstiem par dabu un izzinošu darbošanos viesosies rakstniece, grāmatas “Lasis Stasis un Atlasijas okeāns” autore Daina Tabūna.

Dainas Tabūnas grāmata ar asprātīgām Agates Lielpēteres ilustrācijām stāsta par mazā lasēna Staša dzīves ceļojumu lielajos pasaules ūdeņos, kuros viņš sastopas ar jaukiem draugiem un piedzīvojumiem, kā arī pavisam ne tik jaukiem, piemēram, ūdens piesārņojumu. Grāmata pamodina lasītājā līdzpārdzīvojumu un sirsnīgi stāsta par attiecībām ar savu ģimeni un draugiem, vienlaikus mudina aizdomāties un apzināties par vides problēmām, atklājot cilvēka izraisīto draudu ainavu ūdeņos.

D. Tabūnas grāmata “Lasis Stasis un Atlasijas okeāns” ir “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” 2023. gada kolekcijas grāmata.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.