Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Inčukalnā norisināsies Latvijas čempionāts galda hokejā

2024-04-02

Inčukalna Galda hokeja klubs sadarbībā ar Latvijas Galda hokeja federāciju 13. aprīlī pkst. 10.00 Inčukalna Sporta centra sporta zālē aizvadīs Latvijas čempionātu nominācijām.

Sacensībās tiks sadalīti seši medaļu komplekti – junioriem, junioriem U-13 vecuma grupā, sievietēm, juniorēm, senioriem un senioriem O-55 vecuma grupā. Visu vecumu un dzimumu sacensības Latvijas mērogā ir īpašs notikums, jo norisinās tikai vienu reizi gadā, bet pārējos turnīros balvas tiek sadalītas, spēlējot visiem plecu pie pleca kopējā konkurencē.

Sacensībās ne tikai noskaidros Latvijas čempionus un godalgoto vietu ieguvējus visās nominācijās, bet arī sportistiem būs iespēja krāt punktus reitingam, lai varētu kvalificēties gaidāmajam Eiropas čempionātam Valmierā. Īpaša nozīme būs Latvijas čempiona titula izcīnīšanai, jo čempioni automātiski nodrošinās sev vietu izlasē, bet pārējiem vēl būs jākrāj punkti reitinga kopvērtējumam.

Latvijas čempionātā Inčukalna Galda hokeja kluba dalībnieki piedalīsies visās sešās nominācijās un to pārstāvēs 25 līdz 30 dalībnieki.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.