Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Tūrisma nozares uzņēmējus aicina uz sadarbības ideju ģenerēšanas darbnīcu

2024-04-02

Lai kopīgi rastu iespējamos sadarbības formātus Tūrisma veicināšanai Siguldas novadā, otrdien, 9. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz 16.30 Siguldas novada Attīstības aģentūra kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecību Siguldā aicina uz uzņēmēju tikšanos – darbnīcu #viesis “Sadarbības ideju ģenerēšanas darbnīca uzņēmējiem” Krišjāņa Valdemāra ielā 3, LIAA pārstāvniecības Siguldā telpās.

Interesenti līdz 8. aprīlim aicināti reģistrēties šeit.

Pasākumā #uzņēmējspēja 2023. gada novembrī uzsākām sarunu-darbnīcu par iespējamo nozaru uzņēmēju sadarbību. Šī vērtība caurvij arī tikko notikušo iedvesmojošo Tūrisma uzņēmēju tikšanos ar galveno atziņu – sadarbībā varam būt spēcīgi un piedāvāt klientam tādu vērtību, lai pavērstu ceļotāja skatu uz Siguldas pusi.

Uzņēmējus aicinām sekot informācijai – šādas darbnīcas tiks organizētas arī kokapstrādes nozares uzņēmējiem (#koks) un lauksaimniecības nozares uzņēmējiem (#lauks), lai rastu risinājumus sadarbībai.

Dalība – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.