Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas jau 8. jūnijā

2024-06-07

8. jūnijā no plkst. 8.00 līdz 20.00 Latvijā notiek Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Vēlētāji 2024. gadā Eiropas Parlamentā no Latvijas ievēlēs deviņus deputātus. Lai piedalītos vēlēšanās, iedzīvotājam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam. Jāņem līdzi derīgs personu apliecinošs dokuments – pilsoņa pase vai personas apliecība (eID).​ 

Iedzīvotāji vēl piektdien, 7. jūnijā, no plkst. 13.00 līdz 18.00 var izmantot iepriekšējo balsošanu, kas notiek visos iecirkņos. Iepriekšēja balsošana jau norisinājusies 3. un 6. jūnijā.

 

Eiropas Parlamenta vēlēšanās Siguldas novadā darbosies 12 vēlēšanu iecirkņi:

 • Nr. 614 – Lēdurgas Kultūras nams, Emīla Melngaiļa iela 2, Lēdurga, Lēdurgas pagasts;
 • Nr. 707 – dienas centrs “Gauja”, Centra iela 6, Gauja, Inčukalna pagasts;
 • Nr. 770 – Siguldas novada Kultūras centrs, Pils iela 10, Sigulda;
 • Nr. 771 – Siguldas novada Kultūras centrs, Pils iela 10, Sigulda;
 • Nr. 772 – Siguldas 1. pamatskola, Pulkveža Brieža iela 105, Sigulda;
 • Nr. 773 – Siguldas pagasta Kultūras nams, Zinātnes iela 7B, Sigulda;
 • Nr. 774 – Mores Amatu māja, Siguldas ielā 7A, Mores pagastā, Siguldas novadā;
 • Nr. 776 – Allažu Sporta centrs, Skolas iela 5, Allaži, Allažu pagasts;
 • Nr. 782 – Inčukalna Tautas nams, Atmodas iela 1A, Inčukalna pagasts;
 • Nr. 783 – Krimuldas Tautas nams Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pagasts;
 • Nr. 784 – sporta un atpūtas centrs “Namiņš”, Zvaigžņu iela 7, Inciems, Krimuldas pagasts;
 • Nr. 788 – Mālpils Kultūras centrs, Nākotnes iela 5, Mālpils.

Plašāka informācija pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas tīmekļa vietnes sadaļā “Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2024”.

Atgādinām – 8. jūnijā, Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienā, visos vēlēšanu iecirkņos Siguldas novadā notiks vēlēšanas bērniem un jauniešiem “Es vēlēšu, Tu vēlēS!, Mēs jūs vēlēS!m”. Viņiem šajā dienā būs tiesības izvēlēties noderīgas un ilgtspējīgas lietas Siguldas novadam. Plašāka informācija.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.