Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Aicina uz jauniešu deju kolektīva “Vizbulīte” koncertu “Vēstules tev”

2024-06-07

Sestdien, 8. jūnijā, plkst. 18.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte” ielūdz uz koncertu “Vēstules tev”. Uz koncertu aicina īpaši tie dejotāji, kas šogad absolvē vidusskolu. Par viņu rakstītajām vēstulēm vairāk uzzināsim koncerta laikā, un par vēstuļu rakstīšanu aizdomāties varēs arī ikviens koncerta apmeklētājs.

Koncerta otrajā daļā dejotājiem uz skatuves pievienosies arī mūziķi – neviens cits kā nu jau par “Vizbulītes” draugiem kļuvušie Ēriks Zeps un grupa “Rikši”. Tieši viņu mūzikas pavadījumā dejotāji martā piedalījās starptautiskā festivālā “Mandorlo Internazionale del Folklore” Sicīlijā un šī sadarbība ir bijusi tik lieliska, ka rītvakar varēsim baudīt tās turpinājumu.

Biļetes cena – 5 eiro,iepriekšpārdošanā “S! Kartes” īpašniekiem 20%, daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un tiešsaistē. Stundu pirms koncerta biļetes būs nopērkamas arī pasākuma norises vietā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.