Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

“Adven” aicina izteikt viedokli par sniegto pakalpojumu kvalitāti Siguldā

2024-06-10

Arī šogad SIA “Adven”, kas sniedz pakalpojumus novadā, aicina iedzīvotājus izteikt savu viedokli par pakalpojumu – centralizēto siltumapgādi un karstā ūdens sagatavošanu – kvalitāti Siguldā, aizpildot klientu aptauju. Klientu aptauja pieejama tiešsaistē, to var aizpildīt līdz pat jūlija beigām.

Uzņēmuma klienti aicināti sniegt savu vērtējumu, piemēram, par pēdējos gados realizētajiem modernizācijas projektiem, darbinieku palīdzību problēmsituāciju risināšanā un informācijas pieejamību par sniegtajiem pakalpojumiem un uzlabojumiem.

Aptauja ir anonīma un izmantotie dati tiks izmantoti sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Anketas aizpildīšanas laiks – trīs līdz piecas minūtes.

 

Informāciju sagatavoja:
SIA “Adven Latvia”
mārketinga un komunikācijas speciāliste