Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūnijā Siguldā būs pieejams mobilais mamogrāfs

2024-06-10

Rūpējoties par savu veselību, 13., 14. un 28. jūnijā Siguldā būs pieejams mobilais mamogrāfs. Tas ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo sievietēm iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

13. un 28. jūnijā Raiņa ielā 3, Siguldā, no plkst. 10.00 līdz 17.00 būs pieejams “MFD Veselības grupas” mobilais mamogrāfs. Mamogrāfa pārbaude pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

  • sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros, izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma);
  • ar ģimenes ārsta vai speciālista, kuram ir līgums ar NVD, nosūtījumu – 3 eiro;
  •  ar nosūtījumu no ārsta, speciālista, kuram nav noslēgts līgums ar NVD – 39 eiro.

Nepieciešams iepriekšējs pieraksts uz konkrētu laiku, zvanot uz tālruņa numuru 25431313; iedzīvotāji ir aicināti iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru.

Savukārt piektdien, 14. jūnijā, Siguldā pie tirdzniecības centra “Raibais Suns” būs pieejams “Veselības centra 4” mobilais mamogrāfs. Mamogrāfa pārbaude pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

  • sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros, izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma);
  • ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram ir līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu, – 3 eiro.

Nepieciešams iepriekšējs pieraksts, zvanot uz tālruņa numuru 27866655 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00), iedzīvotāji ir aicināti iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru.