Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Arī šovasar tiksimies “Muzikālajās brokastīs”

2024-06-11

Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis” saviem klausītājiem – mūzikas gardēžiem – ik gadu piedāvā koncertu sēriju “Muzikālās brokastis”. Šogad baudīsim kopumā trīs skanīgus brokastu rītus.

Pirmais muzikālais rīts būs veltīts pašiem mazākajiem koncertzāles “Baltais flīģelis” klausītājiem un viņu ģimenēm. Jau 30. jūnijā plkst. 11.00 Siguldas pils kvartālā aicinām uz Cēsu Mazā teātra muzikālo izrādi “Figūras”, kas tapusi Valmieras Vasaras teātra festivāla ietvaros 2023. gadā. Vizuāli skanīga, figurāli figūrīga izrāde ar triku elementiem. Ja tev patīk no kaut kā uzbūvēt kaut ko, nāc uz izrādi un iesaisties pasaules būvēšanā!

7. jūlijā plkst. 11.00 varēs apmeklēt koncertu “O, Sole Mio”, kurā skanēs Jozefa Haidna, Luidži Bokerīni, Volfganga Amadeja Mocarta un Huana Kristozomo de Ariagas mūzika stīgu kvarteta “Akilone” izpildījumā.

14. jūlijā plkst. 11.00 muzikālās brokastis notiks Ineses Bērziņas džeza kvarteta pavadījumā. Kvarteta daiļrades pamatā ir mūziķu emocionāls vēstījums par viņu gaumi, sapņiem un piedzīvoto. Filozofiskas tēmas, savīdamās ar plūstošām melodijām, aicina klātesošos ieklausīties savās domās un līdzpārdzīvot gan tekstam, gan melodijai un ritmam.

Ieeja pasākumu ciklā ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.