Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Aicina piedalīties depozīta nodošanas akcijā

2024-07-08

Lai palepotos ar Latvijas pilsētām, kurās depozīta iepakojumus nodod visaktīvāk, SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” izsludina pilsētu izaicinājumu – reģionu iedzīvotāji tiek aicināti aktīvi iesaistīties un nodot tukšos depozīta iepakojumus savu pilsētu depozīta punktos. Izaicinājuma noslēgumā tiks apkopoti dati par nodotajiem apjomiem līdz 31. jūlijam un izziņotas tās pilsētas, kas nodevušas visvairāk depozīta taras.

Izaicinājuma ietvaros savā starpā sacentīsies dažādi pilsētu pāri, kuri izvēlēti, balstoties uz iedzīvotāju skaitu, lai nodrošinātu līdzvērtīgas iespējas visiem. Šajās sacensībās Sigulda mērosies spēkiem ar Cēsīm.

Pērn, 2023. gada jūlijā, aktīvākie taras nodevēji izvēlēto pilsētu pāru vidū bija Valmiera, Jelgava, Salaspils, Cēsis, Kuldīga, Ādaži, Aizkraukle, Gulbene, Preiļi, Pļaviņas, Koknese un Ilūkste.

Labā prakse depozīta iepakojumu nodošanai

Lai tukšo depozīta iepakojumu nodošana noritētu ātri un bez aizķeršanās, būtiski atcerēties:

  • depozīta iepakojumam jābūt pilnībā iztukšotam un bez būtiskiem bojājumiem;
  • etiķetei jābūt neskartai un ar skaidri nolasāmu svītrkodu un Latvijas depozīta zīmi;
  • lai nodrošinātu, ka taromātu sensori netiek sasmērēti, ikviens ir aicināts nodot tīrus iepakojumus;
  • pirms nodošanas no stikla pudelēm nepieciešams noņemt metāla korķīšus.

Sev tuvāko depozīta punktu iespējams atrast www.depozitapunkts.lv interaktīvajā kartē.

Gadījumā, ja nesaplacinātu iepakojumu ar Latvijas depozīta zīmi neizdodas nodot taromātā, lūgums sūtīt depozīta punkta adresi, veikala nosaukumu, nodošanas laiku un iepakojuma fotogrāfiju ar labi nolasāmu svītrkodu un depozīta zīmi uz tālruņa numuru 20224214 lietotnē Whatsapp. Savukārt, ja taromātam nepieciešama iztukšošana vai apkope, lūgums vērsties pie konkrētā veikala darbiniekiem.