Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Norisinājies Stilizētais ugunskura vakars Lēdurgas Kultūras namā

2024-07-08

7. jūlijā Lēdurgas Kultūras namā norisinājās Stilizētais ugunskura vakars jeb koncerts, danči un stāsti kopā ar grupu “Albaluna” un folkloras kopu “Putni”.

Portugāļu grupa “Albaluna” – Kriss, Rubens, Tiago, Dinišs, Karla, Rakela – Lēdurgā viesojās jau trešo gadu. Šī tikšanās bija citādāka – laikapstākļu dēļ tā bija iekštelpās, un mūzikas skanējums bija nedaudz mierīgāks, bet tāpat jaudīgs un uzlādējošs. Vakars bija pilns ar smaidiem, pozitīvu atmosfēru un jautrību.

Organizatori pateicas folkloras kopai “Putni” par grupas uzņemšanu, spēlēšanu, dziedāšanu. Paldies Ansim Ābelem un Adrianam Kļaviņam par tulkošanu, kā arī visiem, kas bija kopā un uzbūra jauko atmosfēru, kas piepildīja Lēdurgas Kultūras namu.

Foto: Nauris Slokenbergs