Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

9. jūlijā Siguldā notiks AS “Gaso” Cēsu iecirkņa praktiskās mācības

2024-07-08

Otrdien, 9. jūlijā, plkst. 10.00 Pulkveža Brieža ielā 10, Siguldā, norisināsies AS “Gaso” Cēsu iecirkņa mācības, kuru laikā tiks stiprināta sadarbība ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Siguldas novada Pašvaldības policiju. 

Mācību laikā tiks izspēlēta avārijas situācija – zemā spiediena hidroslēga bojājums, kā rezultātā radusies gāzes noplūde pie daudzdzīvokļu mājas Pulkveža Brieža ielā 10, Siguldā. Cēsu iecirkņa avārijas brigādes darbinieki saskaņā ar mācību plānu piesaistīs VUGD un Siguldas novada Pašvaldības policiju, lai kopā veiktu avārijas seku likvidāciju. Iedzīvotāji aicināti neuztraukties.

Mācības ir nepieciešamas, lai dažādu operatīvo dienestu darbinieki būtu gatavi jebkurai ārkārtas situācijai un spētu sadarboties operatīvi un profesionāli, pildot katrs sava dienesta uzdevumus.