Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Iespēja izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektiem

2024-07-10

Līdz 24. jūlijam aicinām iesniegt savus priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu – “Par Siguldas novada pašvaldības domes 2022. gada 17. marta saistošo noteikumu Nr. 13 “Siguldas novada sabiedriskās kārtības noteikumi” atzīšanu par spēku zaudējušiem”. 

Savukārt līdz 20. jūlijam var izteikt viedokli par diviem saistošo noteikumu projektiem “Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2023. gada 18. maija saistošajos noteikumos Nr. 8 “Siguldas novada pašvaldības nolikums”” un “Grozījums Siguldas novada pašvaldības domes 2024. gada 20. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 28 “Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2023. gada 18. maija saistošajos noteikumos Nr. 8 “Siguldas novada pašvaldības nolikums”””.

Ar visiem saistošo noteikumu projektiem var iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnes sadaļā “Pašvaldība” – “Dokumenti” – “Saistošo noteikumu projekti”.

Priekšlikumus var iesniegt:

  • elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv (pakalpojums “Viedokļa izteikšana par saistošo noteikumu projektiem”), autorizējoties ar kādu no personas identifikācijas rīkiem;
  • iesnieguma formā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv;
  • klātienē jebkurā no novada klientu apkalpošanas centriem, aizpildot veidlapu papīra formā.

 

Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (doc)
Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (pdf)